O NAS

Innowacyjna terapia o szerokim zastosowaniu to dla nas nie tylko oferta, którą możemy Ci zaproponować. Z terapią przy pomocy komory hiperbarycznej zetknęliśmy się w prywatnym życiu, gdzie trudne doświadczenie życiowe zmotywowało nas do poszukiwania nowych, skutecznych sposobów leczenia. Mając na celu dobro i zdrowie naszych bliskich, przy wyborze urządzenia kierowaliśmy się wysokimi wymaganiami, a więc dobraliśmy sprzęt wykonany z najwyższej jakości materiałów, który został skonstruowany i sprowadzony z Japonii. Nasza komora hiperbaryczna posiada certyfikowaną dokumentację i referencje . Wierząc w skuteczność terapii hiperbarycznej i chcąc podzielić się jej efektami, postanowiliśmy przekuć to w działalność, która pozwoli również Państwu skorzystać z tej nowoczesnej terapii, która znajduje zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach medycyny.

Naszym celem jest nie tylko pomoc we wspomaganiu leczenia, tam gdzie jest ono potrzebne, ale szczególnie zapraszamy osoby zdrowe, które chcą już teraz zadbać o swoją młodą i zdrową przyszłość. Zapraszamy zapracowanych, zestresowanych biznesmenów, kobiety które chcą wyglądać atrakcyjnie, ludzi aktywnie uprawiających sport, którzy chcą podnieść swoje wyniki, studentów zwłaszcza przed sesją, dzieci i dziadków. Jesteśmy pomocni i przystosowani do obsługi osób starszych
i niepełnosprawnych. W naszej komorze opiekun może korzystać w pełni z zabiegu razem z dzieckiem.

Nasza komora jest potocznie nazywana kapsułą młodości na świecie jest powszechnie stosowana przez gwiazdy filmowe, polityków i osoby show biznesu. Chcemy udostępnić możliwość skorzystania z zabiegu, również zwyczajnemu człowiekowi, oferując profesjonalny pełnowartościowy zabieg w pełni przystępnej cenie. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście do osoby ludzkiej i jej potrzeb, ale przede wszystkim na rzetelną i profesjonalną obsługę, której celem jest zadbanie o Ciebie w jak najlepszy sposób.

Dziękujemy za zaufanie.
Zespoł OXYCARE